1. خانه >
 2. اتاق فکر استانی >
 3. اردبيل
 • همایش برنامه ششم توسعه از دیدگاه اقتصاد اسلامی

  همایش برنامه ششم توسعه از دیدگاه اقتصاد اسلامی

  26 مهر 1395 ساعت 15:25

 • چالش‌های توسعه بخش صنعت در استان اردبیل

  چالش‌های توسعه بخش صنعت در استان اردبیل

  7 مهر 1394 ساعت 14:06

  چرا استان اردبیل در بخش صنعت نتوانسته است عملکرد قابل قبولی داشته باشد؟ موانع و چالش‌های توسعه‌ای این بخش مربوط به چه حوزه‌ها و عواملی است؟

 • وب‌سایت اتاق فکر استان اردبیل

  وب‌سایت اتاق فکر استان اردبیل

  2 شهریور 1394 ساعت 10:29

 • مسایل و راهکارهای توسعه صنعت گردشگری در استان اردبیل

  مسایل و راهکارهای توسعه صنعت گردشگری در استان اردبیل

  31 تیر 1394 ساعت 09:55

  جلسه هم اندیشی اتاق فکر استان اردبیل با حضور اساتید دانشگاه در رشته های مدیریت، اقتصاد و گردشگری،‌ مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیران سازمانهای خدماتی گردشگری با موضوع «بررسی مسایل اساسی گردشگری در استان و ارایه راهکارهای توسعه» در تاریخ 23 تیر94 روز سه شنبه در محل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با همکاری مشترک اتاق فکر استان اردبیل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ‌ برگزار گردید.

 • اتاق های فکر استانی نقش مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری را در استان ها ایفا می‌کنند

  اتاق های فکر استانی نقش مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری را در استان ها ایفا می‌کنند

  23 تیر 1394 ساعت 09:40

  اولین جلسه اتاق فکر استان اردبیل در تاریخ 23 خرداد 94 در محل استانداری اردبیل تشکیل شد.

 • ساختار دولتی برای سیاست‌گذاری کافی نیست

  ساختار دولتی برای سیاست‌گذاری کافی نیست

  20 اردیبهشت 1394 ساعت 15:52

  محمد حسن‌زاده مدیر اتاق فکر استان اردبیل در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه اردبیل با اشاره به ضرورت تشکیل اتاق فکر در استان تصریح کرد: اتاق‌های فکر استانی در پی نهادینه سازی مشارکت و همفکری عموم فرهیختگان جامعه ایرانی بوده و از این رو شبکه و ساختاری تشکیل داده و نخبگان کل کشور را در سیاست‌گذاری عمومی دخالت خواهند داد.

 • انتصاب مدیر اتاق فکر استان اردبیل

  انتصاب مدیر اتاق فکر استان اردبیل

  10 اسفند 1393 ساعت 18:05

  دکتر محمد حسن‌زاده عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی، بنابر حکم مشترک مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در تاریخ 10 اسفند ماه 1393 به مدت یک‌سال به عنوان مدیر اتاق فکر استان اردبیل منصوب شدند.

 • پیامدهای فولاد مشکین‌شهر

  درنگی بر مکان‌یابی صنایع فولاد در ایران

  پیامدهای فولاد مشکین‌شهر

  3 اسفند 1393 ساعت 11:05

  محتوای این متن به معنای مخالفت با هرگونه سرمایه‌گذاری در مشکین‌شهر و استان اردبیل نیست بلکه به معنای دقت و مطالعه‌ی بیشتر برای انتخاب نوع صنایع با توجه به مقتضیات مکانی است.
  نه فقط مشکین‌شهر بلکه کل استان اردبیل به دلیل کمبود منابع آبی مکان مناسبی برای احداث کارخانه‌ی فولاد نیست و بهتر است صنعتی مناسب با ویژگی‌های استان اردبیل برای آن انتخاب شود. با توجه به فعالیت محمدرضا زنوزی مطلق در عرصه‌های مختلف صنعتی مسلما وی توان تغییر این طرح و جایگزینی آن با صنعتی همخوان با استان اردبیل را دارد. و اگر هم فقط قصد فعالیت در عرصه فولاد را دارد به خاطر دوام کارخانه خودش، به خاطر حفظ محیط‌زیست، به خاطر حفظ منابع آب شیرین و به خاطر آینده‌ی ایران بهتر است کارخانة خود را در سواحل جنوبی کشور احداث کند.