1. خانه >
 2. اتاق فکر استانی >
 3. محمد حسن‌زاده
محمد حسن‌زاده

محمد حسن‌زاده

دکترای اقتصادصنعتی، عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی
پست الکترونیک: Ardabil@npps.ir / m_h_ma@yahoo.com
آدرس: اردبیل، دانشگاه محقق اردبیلی، دانشکده علوم انسانی

محمد حسن‌زاده محمودآباد در سال 1358 در شهر اردبیل متولد شد. مدرک کارشناسی اقتصاد نظری را در سال 1380 از دانشگاه ارومیه، کارشناسی ارشد توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی را در سال 1382 از دانشگاه تهران و دکترای اقتصاد صنعتی را در سال 1389 از دانشگاه تربیت مدرس دریافت کرد. حسن‌زاده تاکنون 9 مقاله علمی- پژوهشی در حوزه اقتصاد منتشر کرده و چندین طرح‌ پژوهشی برای وزارت راه و ترابری، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت اقتصاد و دارایی، مرکز پژوهش‌های مجلس و ادارات دولتی استان اردبیل انجام داده است. علاوه بر تجارب دانشگاهی وی در موسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد، دفتر تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی، اتاق بازرگانی اردبیل و بانک مسکن اردبیل نیز سابقه همکاری دارد. وی در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی است.

 • چالش‌های توسعه بخش صنعت در استان اردبیل

  چالش‌های توسعه بخش صنعت در استان اردبیل

  7 مهر 1394 ساعت 14:06

  چرا استان اردبیل در بخش صنعت نتوانسته است عملکرد قابل قبولی داشته باشد؟ موانع و چالش‌های توسعه‌ای این بخش مربوط به چه حوزه‌ها و عواملی است؟

 • انتصاب مدیر اتاق فکر استان اردبیل

  انتصاب مدیر اتاق فکر استان اردبیل

  10 اسفند 1393 ساعت 18:05

  دکتر محمد حسن‌زاده عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی، بنابر حکم مشترک مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در تاریخ 10 اسفند ماه 1393 به مدت یک‌سال به عنوان مدیر اتاق فکر استان اردبیل منصوب شدند.