1. خانه >
 2. اتاق فکر استانی >
 3. عبدالمجید مصلح
عبدالمجید مصلح

عبدالمجید مصلح

دکتری مدیریت سیستم‌ها، عضو هیئت علمی دانشگاه خلیج فارس
پست الکترونیک: moslehma@gmail.com
آدرس: بوشهر، بلوار شهید چمران، دفتر آموزش و پژوهش استانداری بوشهر

عبدالمجید مصلح عضو هیات علمی گروه مدیریت بازرگانی دانشگاه خلیج فارس است. وی دانش‌آموخته مدیریت سیستم‌ها در مقطع دکتری است. دوره کارشناسی ارشد خود را نیز در رشته مدیریت منابع انسانی گذرانده و دانش آموخته رشته مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی است.
مدیر گروهی گروه مدیریت بازرگانی دانشگاه خلیج‌فارس، ریاست دانشکده ادبیات و علوم انسانی، مدیریت امور آموزشی دانشگاه خلیج‌فارس، مدیر طرح و برنامه دانشگاه خلیج‌فارس، مشاور رییس دانشگاه و ریاست مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه، مدیریت راه‌اندازی و توسعه شبکه دولت در استان بوشهر، نماینده ویژه طرح تکفا در استان بوشهر، مدیر کلی دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر بخشی از سوابق اجرایی ایشان است.
علاوه بر این وی بنیان‌گذار و اولین مدیر مرکز رشد علم و فناوری خلیج‌فارس و بنیان‌گذار و اولین رییس پارک علم و فناوری خلیج‌فارس می‌باشند.
زمینه پژوهشی ایشان درزمینهٔ کارآفرینی، فن آفرینی مدیریت فناوری و نوآوری و فناوری اطلاعات است که مقالات علمی متعددی در این زمینه را در مجلات علمی و پژوهشی و کنفرانس‌های معتبر علمی منتشر نموده است. عبدالمجید مصلح در حال حاضر عضو انجمن مدیریت فناوری ایران هستند و مسئولیت مدیر کلی دفتر آموزش و پژوهش استانداری بوشهر را نیز به عهده دارند.

 • اولویت‌های راهبردی استان بوشهر

  اولویت‌های راهبردی استان بوشهر

  25 فروردین 1394 ساعت 10:56

  استان بوشهر از استان‌های جنوبی ایران و هفدهمین استان بزرگ کشور به لحاظ مساحت است که در حاشیه خلیج فارس قرار دارد. مرکز این استان بندر بوشهر می‌باشد.

  این استان به‌علت قرار گرفتن در ساحل استراتژیک خلیج فارس، صادرات و واردات دریایی، صنعت صیادی، وجود ذخایر نفت و گاز (پارس جنوبی و شمالی)، کشاورزی و نخلداری و وجود نیروگاه هسته‌ای از اهمیّت راهبردی و اقتصادی برخوردار است‎‎؛ به گونه‌ای که پایتخت انرژی ایران لقب گرفته‌ است.

 • مشکلات و موانع توسعه استان بوشهر

  مشکلات و موانع توسعه استان بوشهر

  23 دی 1393 ساعت 13:59

  گزارش حاضر که بازتاب نظرات جمعی از نخبگان و صاحب نظران غیردولتی است، با توجه به سفر ریاست محترم جمهوری در تاریخ 23 دی 1393 به استان بوشهر، توسط «اتاق فکر استان بوشهر» تهیه و تدوین شده است. این گزارش بر بررسی حول سه محور زیر تأکید دارد:
  مسائل توسعه استان و راهکارهای پیشنهادی، بررسی عملکرد دولت در استان، فرصت‌های سرمایه گذاری استان

 • چالش های توسعه در استان بوشهر

  چالش های توسعه در استان بوشهر

  23 دی 1393 ساعت 08:38

  همزمان با سفر رئیس جمهور به استان بوشهر جلسه اتاق فکر استان بوشهر با حضور دکتر حسام‌الدین آشنا سرپرست مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، دکتر محمد فاضلی معاون پژوهشی مرکز و برخی از نخبگان استان بوشهر برگزار شد. این جلسه بیش از هر چیز به مسأله‌شناسی استان بوشهر اختصاص داشت.

 • انتصاب مدیر اتاق فکر استان بوشهر

  انتصاب مدیر اتاق فکر استان بوشهر

  11 مهر 1393 ساعت 00:28

  آقای دکتر عبدالمجید مصلح، بنابر حکم مشترک مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در تاریخ 9 شهریور ماه 1393 به مدت یک‌سال به عنوان مدیر اتاق فکر استان بوشهر منصوب شدند.