1. خانه >
 2. اتاق فکر استانی >
 3. فارس
 • نشست زمین در ایران 140 برابر حد مجاز است

  مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست:

  نشست زمین در ایران 140 برابر حد مجاز است

  15 اسفند 1394 ساعت 12:20

  دوم اسفندماه 1394 سال جاری به همت اتاق فکر استان فارس مستند «مادرکشی»ساخته کمیل سوهانی در دانشگاه شیراز به نمایش گذاشته شد و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 • نمایش و بررسی مستند مادرکشی

  اتاق فکر استان فارس برگزار می کند

  نمایش و بررسی مستند مادرکشی

  2 اسفند 1394 ساعت 12:32

  مستند مادرکشی با موضوع حکمرانی آب توسط اتاق فکر استان فارس یکشنبه 2 اسفند ماه 1394 در تالار حکمت پردیس ارم دانشگاه شیراز با حضور آقایان محمد درویش، عزت الله رییسی و سید آهنگ کوثر با مشارکت کانون فیلم و عکس و کانون سبز دانشگاه شیراز نمایش داده می شود.

 • آسیب شناسی انتخابات مجلس

  در کارگروه سیاسی اتاق فکر استان فارس صورت گرفت:

  آسیب شناسی انتخابات مجلس

  6 بهمن 1394 ساعت 16:46

  انتخابات فراگیرترین و نخستین شکل مشارکت سیاسی مردم در نظام‌های سیاسی به‌منظور تعیین فعالانه سرنوشت خویش و انتخاب مستقیم مسئولین اصلی و طراز اول کشور است. انتخابات یکی از مهم‌ترین سازوکارها برای نظارت و مسئولیت‌پذیری مقامات منتخب پس از انتخاب شدن و نیز مهم‌ترین سازوکار برای گردش قدرت با کثرت‌گرایی و رقابت‌پذیری و نیز پویایی و نشاط سیاسی در جامعه است؛ اما این اهداف حاصل نمی‌شود مگر با اینکه بسترهای سیاسی، فرهنگی و قانونی لازم برای انتخابات جدی، رقابتی و قانونمند فراهم شود.

 • استاندار فارس: به فکر و اندیشه اتاق فکر نیاز داریم

  دیدار اعضای اتاق فکر استان فارس با استاندار

  استاندار فارس: به فکر و اندیشه اتاق فکر نیاز داریم

  19 دی 1394 ساعت 11:28

  در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سعید رحیمیان مدیر اتاق فکر استان فارس ابتدا به معرفی اتاق فکر پرداخت و سپس گزارشی از فعالیت ها و نشست‌های یکساله اتاق فکر ارایه داد.

 • نشست مدیر و دبیران کارگروه‌های اتاق فکر استان فارس

  نشست مدیر و دبیران کارگروه‌های اتاق فکر استان فارس

  19 دی 1394 ساعت 11:19

  به منظور جمع بندی و بررسی فعالیت های یک سال گذشته ارایه دیدگاه ها و راهکارهای جدید و هماهنگی مطلوب تر برای آینده جلسه روسای کارگروه ها با حضور مدیر اتاق فکر استان در محل اتاق فکر روز چهار شنبه 4 آذر ماه 1394 برگزار شد.

 • تعیین اولویت های 10 گانه محیط زیستی استان فارس

  تعیین اولویت های 10 گانه محیط زیستی استان فارس

  1 دی 1394 ساعت 15:53

  در بیست و سومین جلسه اتاق فکر استان فارس (ششمین جلسه کارگروه محیط زیست و آب) روز دوشنبه مورخ 13مهرماه 94 اولویت های ده گانه محیط زیستی استان فارس توسط اعضای کارگروه محیط زیست اتاق فکر فارس تعیین گردید.

 • چهاردهمین جلسه اتاق فکر استان فارس

  چهاردهمین جلسه اتاق فکر استان فارس

  5 آذر 1394 ساعت 00:12

  چهاردهمین جلسه اتاق فکر استان فارس روز روز سه شنبه مورخ 19خرداد94 ساعت 16 بعد از ظهر با تمرکز بر تعیین ماموریت‌های کارگروه سیاست داخلی اتاق فکر در محل اتاق فکر برگزار شد.

 • پانزدهمین جلسه اتاق فکر استان فارس

  پانزدهمین جلسه اتاق فکر استان فارس

  5 آذر 1394 ساعت 00:12

  پانزدهمین جلسه اتاق فکر استان فارس روز یکشنبه ساعت 16 بعد از ظهر مورخ 24خرداد 94 با موضوع فرهنگی و اجتماعی با حضور جمعی از نخبگان دانشگاهی و مدیران استانی در محل اتاق فکر استان برگزار شد.

 • نشست خبری مدیر اتاق فکر استان فارس

  نشست خبری مدیر اتاق فکر استان فارس

  18 آبان 1394 ساعت 12:50

  نخستین نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین دکترسعید رحیمیان ، استاد دانشگاه شیراز و مدیر اتاق فکر فارس با حضور خبرنگاران در سالن کنفرانس دفتر ریاست دانشگاه شیراز برگزار شد.

 • بررسی موضوع اشتغال و بیکاری در استان فارس(نشست دوم)

  بررسی موضوع اشتغال و بیکاری در استان فارس(نشست دوم)

  21 تیر 1394 ساعت 14:41

  نهمین جلسه اتاق فکر استان فارس نیز با ادامه موضوع اشتغال و بیکاری روز سه شنبه در تاریخ 25فروردین94 در محل ساختمان جدید اتاق فکر استان فارس برگزار شد. در این نشست که با حضور جمعی از نخبگان دانشگاهی و مدیران استانی برگزار شد، موضوع اشتغال و بیکاری در استان فارس به بحث و تبادل‌نظر گذاشته شد.

 • بررسی موضوع اشتغال و بیکاری در استان فارس(نشست سوم)

  بررسی موضوع اشتغال و بیکاری در استان فارس(نشست سوم)

  21 تیر 1394 ساعت 14:41

  دهمین جلسه اتاق فکر استان فارس با موضوع اشتغال و بیکاری روز چهارشنبه مورخ 16 اردیبهشت ماه 1394 در دفتر معاونت فرهنگی دانشگاه شیراز تشکیل شد. در این نشست که با حضور جمعی از اساتید و نخبگان دانشگاهی برگزار شد، موضوع اشتغال و بیکاری به بحث و تبادل‌نظر گذاشته شد.